Суд скасував звільнення та поновив на посаді екс-очільника юстиції області

Вадим Гуцул прокоментував ситуацію з поновленням на посаді екс-начальника обласного управління юстиції Олександра Чудного.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

У травні 2015 року до Кіровоградського окружного адміністративного суду звернувся колишній начальник Головного управління юстиції Олександр Чудний з позовом про визнання протиправним і скасування наказу Мін’юсту щодо його звільнення та поновлення на посаді. У результаті вказаний суд задовольнив вимоги позивача в повному обсязі.

Сьогодні, 23 квітня, ситуацію у цій справі прокоментував керівник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул, який відзначив про те, що залишатиметься працювати на посаді начальника до того моменту, поки Мін’юст не винесе новий наказ.

«Олександр Чудний не перебував на посаді, на якій його поновлено. Він працював начальником Головного управління юстиції у Кіровоградській області, якого вже не існує. Натомість зараз функціонує нова структура з більш широкими повноваженнями, ніж попередня, – Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області.

Безпосередньо щодо судового рішення на користь Олександра Чудного, можу сказати як юрист і людина, яка постійно слідкує за практикою судових рішень, про те, що воно було винесене фактично з перевищенням повноважень судді, яка взяла на себе повноваження суб’єкта призначення. На це рішення судді будемо подавати апеляційну скаргу. За умови позитивного прийняття рішення на користь Мін’юсту буде подане подання на дії судді Кіровоградського окружного адміністративного суду, яка розглядала позов Олександра Чудного,до Вищої ради правосуддя.

Якщо Олександр Чудний направить рішення суду в частині виплати середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць на виконання у казначейство, йому будуть перераховані кошти з фонду заробітної плати обласного територіального управління юстиції. Решту суми в період з 28.04.2015 року по 06.04.2018 року буде виплачено в тому разі, якщо рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду залишиться в силі після розгляду апеляції в Дніпропетровському апеляційному адміністративному судді», – відзначив Вадим Гуцул.

 

 

Вас також може зацікавити