Громадські організації з Кіровоградщини можуть отримати до 2 мільйонів гривень на розвиток

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки міжнародної агенції «Хліб для світу» (Brot für die Welt) оголосили конкурс на участь у Лабораторії стійкості – програмі розвитку громадських організацій, що передбачає навчання, менторство, мережування та інституційну підтримку команд, що активно працюють під час війни.

Кіровоградщина – один із семи фокусних регіонів програми. 

Перевага надаватиметься організаціям з чітко визначеною фокусною діяльністю, сталою організаційною структурою, які мають досвід співпраці з місцевою владою (або бачення як її побудувати) та активні сторінки у соціальних мережах. 

Що дає програма:

•          Можливість позмагатися за одержання гранту на інституційний розвиток (орієнтовно 2 мільйони гривень). Це фінансування допоможе вашій організації зміцнитися та розширити діяльність.

•          Інституційне зростання. Ви дізнаєтесь про основи належного врядування та функціонування ГО та зможете розробити і впровадити політики та процедури, що зроблять вашу організацію сильнішою. 

•          Навчання. Ви зможете підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування, інструменти роботи з громадами. 

•          Менторство. Ви зможете вільно спілкуватися та звертатись по допомогу до найдосвідченіших експертів, що допоможуть зробити вашу організацію сильнішою.

•          Підтримка команди. Програма створює можливості для ефективного відновлення команди та піклування про ментальне здоров’я учасників Лабораторії.

•          Мережування та взаємодія. Ви зможете спілкуватися та обмінюватися досвідом зі схожими організаціями з інших регіонів, допомагаючи одне одному зростати. 

•          Вплив на громаду. Підвищуйте рівень життя та стійкість вашої громади завдяки впровадженню нових підходів та інновацій.

Дедлайн подачі заявки – 30 липня. Вимоги до учасників конкурсу на участь в програмі та критерії відбору більш детально описані в конкурсному оголошенні: https://www.irf.ua/contest/resilience-lab-call-for-proposals/

Вас також може зацікавити