“Олександрія” у Києві поступилася кам’янській “Сталі”

“Олександрія” повернулася на поле після зимового міжсезоння і зборів в Туреччині і програла кам’янській “Стали” 2:0.

Гра між командами в рамках 20 туру української Прем’єр-ліги відбулася у Києві 17 лютого, пише “Моя Олександрія”.

Перші 10-12 хвилин матчу “Олександрія” повела себе агресивно, атакувала, але потім “Сталь” вирівняла гру і звела перший тайм до сухої нічиєї 0: 0.

У другому таймі “Сталь” зловила кураж, підпорядкувала собі поле і забила два голи – на 71-й хвилині (Дмитро Копитов) і 76-й (Максим Задерака).

При цьому “Сталь” посідає останнє, дванадцята, місце в турнірній таблиці, а “Олександрія” – восьме. І “Олександрія” налаштовувалася на окуляри, щоб пробитися до першої шістки. Тепер шансів на першу шістку немає. Це означає, що другу частину чемпіонату “Олександрія” проведе серед слабких команд, в боротьбі не за медалі, а збереження місця в Прем’єр-лізі.

Наступний, 21-й тур української Прем’єр-ліги “Олександрія” зіграє вдома. Команда буде приймати ФК “Маріуполь” в суботу, 24 лютого, початок о 14.00.