Депутат облради Арсірій достроково складає мандат і виходить із «Батьківщини»

Депутат Кіровоградської обласної ради Володимир Арсірій під час позачергової сесії Новоукраїнської міської ради заявив про намір скласти мандат і вийти з партії «Батьківщина», 5 липня.

Відео з заявою оприлюднила Олена Комісаренко.

«Я хочу зробити політичну заяву: з сьогоднішнього дня я складаю повноваження депутата Кіровоградської обласної ради від політичної партії «Батьківщина», відповідні заяви я подам з неділі в обласну раду і подам заяву про вихід із партії. Я не бачу себе там», – сказав Володимир Арсірій.

Напружена ситуація з керівництвом партії і її членами виникла через скандал із продажем ринку в Новоукраїнці.

Місяць тому міський голова Олександр Корінний оприлюднив інформацію, згідно з якою 14 травня Новоукраїнське районне споживче товариство продало майновий комплекс центрального ринку.

Новоукраїнське районне споживче товариство , яке входить у структуру Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств, головою правління якої є депутат облради від «Батьківщини» Петро Петрушевський.

«14 травня 2024 року Новоукраїнським районним споживчим товариством було продано майновий комплекс центрального ринку (молочний та м’ясний корпуси, приміщення лабораторії, контори, огорожа, торгівельні ряди та інше майно, що належало РСТ на праві власності) без повідомлення не тільки міської влади, а й підприємців, які працювали на ринку.

Про цю угоду міська влада дізналася від нових власників 4 червня 2024 року. Нові власники мають на меті створити на місці ринку інший торговельний заклад», – зазначив голова громади.

«Але, якщо до попередніх угод у громадськості претензій не було, то продаж ринку викликав справедливе обурення, адже цей об’єкт раніше будувався всією громадою, і за період перебування у власності РСТ не набув особливих змін з часів його 50-річного існування», – додав він і зауважив, що міська влада шукає юридичні шляхи задля збереження ринку.

На позачерговій сесії 5 липня депутати ухвалили компромісне рішення із новим власником.

«Гарантуватиме його роботу тристоронній меморандум між підприємцями, новими власниками та міською радою. Тож ринок працюватиме на звичному місці для нашої громади, а головну роль у його упорядкуванні відіграватимуть підприємці, які працюють на ньому, також окремо будуть відведені місця для продажу сільськогосподарської продукції місцевими жителями», – повідомив Олександр Корінний.

Вас також може зацікавити