Вперше на Кіровоградщині купили послуги соціальної профілактики для 240 клієнтів міського відділу пробації на суму майже 130 тисяч грн.
Про це Новинам Кіровоградщини повідомила PR-менеджер КОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.
Таку інноваційну закупівлю провів Кропивницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомили учасники прес-конференції, сьогодні, 26 березня.
Участь для надання послуг соціальної профілактики клієнтам міського відділу пробації закупили через систему публічних закупівель «Prozorro» у Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», повідомив директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.
– Послуги соціальної профілактики покликані на зниження рівня та профілактику соціально-небезпечних хвороб. Соціальні працівники сприятимуть соціалізації екс-ув’яснених, це – допомога в працевлаштуванні та соціально-корисної поведінки, попередження вчинення злочинів, сприяння вирішенню особистих соціальних та психологічних проблем. Загалом усе це сприятиме підвищенню рівня безпеки в нашому місті, – зауважив Олег Краснокутський.
У Кіровоградському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», соціальні працівники якого надаватимуть ці послуги, відзначають інноваційність та актуальність цієї ініціативи для міста.
– Соціальна профілактика направлена на підвищення безпеки в місті Кропивницький через здійснення профілактики соціально-небезпечних хвороб – ВІЛ, туберкульозу, гепатитів В,С. Клієнти міського відділу пробації протягом дев’яти місяців зможуть отримати консультаційні послуги соціального працівника, психолога та юриста щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб, мотивування до проходження тестування на ВІЛ, інфекцій, що передаються статевим шляхом, туберкульозу, сприяння пошуку роботи, роботи з особистими психологічними проблемами, мотивація проходження програм реабілітації для наркозалежних, – наголосив виконавчий директор КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко.
Подібні ініціативи активно працюють за кордоном та в кількох регіонах України, відзначила експертка БО «Світло надії» Надія Тимошенко.