Зниклих у Новоархангельському районі дівчаток знайшли і повернули батькам

Повідомлення про зникнення дітей до Новоархангельського відділення поліції надійшло вчора, 10 жовтня, після 17-ї години.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

У ході самостійних пошуків родич однієї з дівчаток намагався самотужки наздогнати дітей, але вони встигли втекти.

На пошуки підняли «по тривозі» весь особовий склад Новоархангельського відділення поліції та їх колег із Голованівського, Добровеличківського і Вільшанського районів області.

До пошукової операції долучилися працівники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, роти поліції особливого призначення поліції області, представники спілки АТО, мисливці району, а також небайдужі громадяни.

Для координації роботи поліції та громадськості на місці працювали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління поліції області Руслан Горяченко та заступник керівника обласного главку поліції Олексій Ніколаєв.

Пошуки дітей проводилися протягом усієї ночі і продовжилися наступного дня.

Так, близько 12-ї години на околиці села Копенкувате Новоархангельського району місцевий житель побачив дівчинку та повідомив про її місцезнаходження поліції.

Іншу 10-річну дитину поліцейські з допомогою небайдужих громадян розшукали вже за годину. Дівчинку виявили на околиці села.

Обох дітей повернули живими та неушкодженими. Жертвою злочину вони не стали, нині неповнолітніх передали батькам.

Вас також може зацікавити