Житель обласного центру спільно з росіянином створили антиукраїнське електронне видання (ФОТО)

Співробітники СБУ припинили поширення через інтернет-мережу розміщеного в електронному маркеті «Google Play» видання антиукраїнського змісту під назвою «Диалог с грядущим русским царем».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-групі УСБУ в області.

Правоохоронці встановили, що авторами електронного видання є один із жителів Кіровограда та громадянин Російської Федерації, який видає себе за нащадка царської родини Романових. У тексті автори популяризують Російську Імперію та спростовують існування України як окремої суверенної держави.

З метою правового регулювання та застосування адміністративно-правових санкції співробітники спецслужби повідомили Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Відповідно до наказу Держкомтелерадіо, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2017 № 253 вказане видання внесено до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягань на права і свободи людини.

Наразі проводяться заходи щодо недопущення подальшого поширення співавторами ідей порушення територіальної цілісності України.

Вас також може зацікавити