З понеділка в обласному центрі почнуть ремонтувати шляхопровід на провулку Об’їздний

1 жовтня містобудівники і спеціальна ремонтна техніка почнуть працювати над капітальним ремонтом шляхопроводу на провулку Об’їздний.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, інформують Новини Кіровоградщини.

Ремонт шляхопровода розпочнеться одразу на двох крайніх полосах. Це технологічно найскладніші для ремонту ділянки – там розміщені тротуари, які необхідно облаштувати на вже капітально відремонтованому дорожньому полотні. Повністю не перекриють рух транспорту через міст: для цього залишать центральну полосу дороги.

За будь яких обставин – через шляхопровід не зможуть рухатися тролейбуси, адже для забезпечення можливості роботи кранів, доведеться демонтувати контактну мережу. Це ускладнить транспортне сполучення Новомиколаївки з центром міста, оскільки електротранспорт перевозив левову частину пасажирів за цим маршрутом.

Олександр Мосін доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку надзвичайно оперативно підготувати тимчасову схему руху на період виконання ремонтних робіт. Розглядається декілька варіантів. Один з них передбачає рух тролейбусів з двох сторін мосту: одні підвозитимуть людей до зупинки «Аеропорт», інші курсуватимуть від площі Дружби народів. Трансфер між ними забезпечуватимуть два резервних автобуси КП «Електротранс». Якщо ж технічної можливості не буде таким чином організувати рух, на Новомиколаївку курсуватимуть додаткові великомісні автобуси,. Крім того, міська влада звертатиметься до перевізників з проханням випустити на цей напрямок додаткові одиниці маршруток.

За прогнозами спеціалістів ТОВ “Мостобудівельний загін №112” і за сприятливої погоди, капітальний ремонт мосту до того моменту, щоб по ньому повноцінно почали рухатися всі види транспорту, займе близько трьох місяців.

Будуть моменти, коли через шляхопровід транспорт не зможе проїхати взагалі. Повне блокування руху буде застосоване під час встановлення нових опорних частин мосту. На це потрібно буде п’ять-шість годин і такі роботи плануються до виконання вночі.

За матеріалами сайту міськради.

Вас також може зацікавити