Власників автономок не змушуватимуть повертатись до централізованого опалення

В обласному центрі власників автономок не змушуватимуть повертатись до централізованого опалення

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на міськраду.

Він прокоментував постанову Дніпропетровського апеляційного суду щодо скасування рішення міжвідомчої комісії з облаштування індивідуального опалення в обласному центрі.

– Позиція міської влади повністю збігається з правовою, – наголосив Олександр Мосін. – Законодавством чітко визначено, що відключатись від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів можна лише окремими житловими будинками. Відокремлювати окремі приміщення не можна. Тому постанова, прийнята Дніпропетровським апеляційним судом, лише підтвердила правову позицію, встановлену державою.

Олександр Мосін висловив думку щодо питання модернізації системи теплопостачання, яка у Кропивницькому розбалансована на 65%. За його словами, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” втратило споживача: при потужності у 615 гігакалорій на годину теплогенеруюче підприємство в опалювальний сезон використовує лише 117, а обладнання котелень лишается старе, 60-70 років.

– Міжвідомча комісія ухвалила рішення — відокремлювати квартири в багатоповерхових будинках постояково, – зазначив Олександр Мосін. – На сьогодні в багатоквартирних будинках більше тисячі стояків уже відокремлено від централізованого опалення, а це значна економія, коли є можливість не подавати теплоносій на 8-9 поверхи.

Вас також може зацікавити