Виконавців патріотичної пісні шукають у Кропивницькому

Молоді виконавці сучасної пісні віком від 15 до 35 років запрошуються до участі у фестивалі української патріотичної пісні «Моє ім’я – Україна».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

За інформацією організатора фестивалю – управління молоді та спорту, фестиваль чекає на солістів-вокалістів, вокальні дуети та тріо, які виконують пісні патріотичної тематики, які вже заявили про свої успіхи у музичних конкурсах та фестивалях різного рівня та мають досвід концертних виступів.

Конкурсне прослуховування учасників фестивалю відбудеться восьмого листопада 2018 року о 13 годині у глядацькій залі медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету (м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1).

До виступу виконавці мають підготувати дві українські пісні патріотичного спрямування, які виконуються під фонограму (-1), інструментальний супровід або «a cappella» загальною тривалістю не більше дев’яти хвилин.

Конкурсна програма фестивалю проводиться за номінацією «Солісти-вокалісти, дуети та тріо» у двох вікових категоріях:

1 категорія – від 15 до 23 років включно;

2 категорія – від 24 року до 35 років включно.

Для участі у фестивалі необхідно подати заявку на електронну адресу: umc@krmr.gov.ua або в друкованому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 313 (управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького).

Термін подачі заявок завершується 01 листопада 2018 року.

Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитись за цим посиланням.

Вас також може зацікавити