Вернісаж талантів “Барви життя” відбувся у Кропивницькому (ФОТО)

У Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей імені Шевченка відбувся відбірковий регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями “Барви життя”.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Ініціаторами заходу є департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, обласний Центр народної творчості, обласна громадська організація інвалідів “Народна академія творчості” та обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка.

Під час концертної програми на імпровізованій сцені юні таланти демонстрували свою майстерність у вокалі, хореографії, музичному та розмовному жанрах, а також представили журі роботи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

У Фестивалі взяли участь близько 30 осіб з інвалідністю з різних міст та районів області, яких нагороджено пам’ятними подарунками та дипломами.

Проведення такого вернісажу талантів має сприяти залученню людей з особливими потребами до творчості, виявленню нових талантів та сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтва.

Вас також може зацікавити