В Устинівці для опорної школи придбали шкільний автобус

В Устинівці  для опорної школи придбали “Шкільний автобус”.

Першокласникам очільник області Сергій Кузьменко, який завітав на День знань, вручив набори, які їм будуть необхідні для навчання та здобуття нових знань, інформують Новини Кіровоградщини.

Голова обласної державної адміністрації також поспілкувався із батьками.

“У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання показало рівень освіти наших випускників. У 2018 році наші випускники ЗНО здали набагато краще”, – зауважив Сергій Кузьменко. На його переконання, це наслідок системної роботи, наслідок реформ в освітянській галузі. “Ми з вами разом створювали опорні школи, придбавали для школярів сучасні кабінети фізики, хімії, лінгафонні кабінети, комп”ютерні класи, будували спортивні майданчики та купували шкільні автобуси. Вчителів мотивували гідною зарплатнею”, – наголосив голова обласної державної адміністрації.

Звертаючись до батьків першокласників він відзначив, що “Нова українська школа” – це, передусім, нова методика і нова філософія навчання. “Нова українська школа” покликана дати дітям сучасні якісні знання, мотивувати їх бути успішними громадянами, які будуватимуть сильну сучасну і незалежну Україну.

Після завершення урочистих заходів голова обласної державної адміністрації оглянув кабінети, у яких навчатимуться першокласники, а також сучасний кабінет хімії та інклюзивний кабінет.

Вас також може зацікавити