В обласному центрі визначили кращі пропозиції реконструкції площі Героїв Майдану

У міській раді обласного центру відбулось фінальне засідання журі конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану.

Комісія одностайно дійшла висновку, що першу премію не присуджуватимуть жодному проекту, оскільки автори не дотримали всіх умов конкурсу, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

Комісія відзначила два найкращих, на їхню думку, проекти. Перший – архітектурно-скульптурна композиція у вигляді палаючої свічки, посеред якої зображено фігури учасників Революції Гідності, а над ними разом із полум’ям здіймаються душі їхніх побратимів. Другий проект – інсталяція із силуетами майданівців. За задумом автора, вона має бути прохідною, щоб зупинившись, кожен зміг себе відчути у центрі тих подій.

Автори отримають по 20 тисяч гривень. Подальшу долю проектів та їх реалізацію будуть обговорювати додатково на загальній зустрічі з членами журі.

Третє місце і грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень було присуджено проекту “Міська площа для всіх і кожного”. І, хоч проект загалом не відповідає задуму, але у ньому є цікаві елементи – фігури майданівців у моменти найважчих протистоянь у центрі столиці. Голова комісії запропонував у майбутньому після реконструкції площі Героїв Майдану також встановити ці невеликі інсталяції, щоб завершити задум з оновлення площі.

Крім того, конкурсне журі відзначило заохочувальними преміями авторів трьох пропозицій оновлення громадського простору площі Героїв Майдану. Кожен із них отримає по 3 тисячі гривень.

Вас також може зацікавити