В обласному центрі відзначили 73 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій (ФОТО)

У відзначенні 73 – ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли участь тисячі мешканців Кропивницького, ветерани Другої війни, військові, представники органів влади, громадських організацій та політичних партій, студентська та учнівська молодь.

Святкова колона кропивничан на чолі із військовим оркестром пройшла урочистою ходою від площі Героїв Майдану до Меморіального комплексу «Фортечні вали».

Кропивницьких ветеранів під час ходи тепло вітали жителі обласного центру і учні шкіл. Люди святково вбралися у вишиванки, мали на одязі червоний мак – символ пам’яті жертв у всіх війнах людства. Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, народний депутат України Костянтин Яриніч разом з ветеранами та сучасними героями України – учасниками АТО, поклали вінки та живі квіти до «Вічного вогню» в пам’ять про десятки тисяч військових, учасників партизанського та підпільного руху, мирних жителів, які загинули на території краю у роки війни.

Цього дня живі квіти також лягли до пам’ятного знаку Героям АТО, меморіального знаку «Багнет» та на меморіальному кладовищі, де захоронені тисячі жителів міста, розстріляних нацистами у роки окупації. А кращі шкільні загони – переможці конкурсу строю і пісні “Майбутній захисник України” пройшли перед ветеранами урочистим маршем.

Вас також може зацікавити