В обласному центрі відбулася панахида за загиблими воїнами Другої світової та учасниками АТО (ФОТО)

З нагоди Дня пам’яті і примирення відбулася поминальна панахида за жертвами Другої світової війни та воїнами, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Вшанування відбулося на Меморіальному комплексі Рівненського кладовища за участі родин загиблих, керівництва облдержадміністрації, облради та міськради, волонтерів і громадськості.

Учасники панахиди згадали усіх, хто поклав своє життя, захищаючи Україну. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Молебень за воїнами Другої світової війни та учасниками АТО, які полягли в боях, відправив єпископ Кропивницький та Голованівський Української Православної Церкви Київського патріархату Марк.

Після поминальної панахиди перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова облради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із представниками громадськості поклали квіти до могил військовослужбовців-учасників АТО на алеї почесних поховань. Керівники області та міста висловили членам родин загиблих співчуття і підтримку.

 

Вас також може зацікавити