В обласному центрі відбулась акція “Перша хвилина миру” (ФОТО)

В обласному центрі на театральній площі, що відбулась акція “Перша хвилина миру”, присвячена відзначенню Дня пам’яті та примирення.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

В акції взяли участь артисти Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького, ансамбль бандуристок «Мальвочки», народний театр Будинку культури «Світлопільський» (м.Олександрія), військовий оркестр військової частини А-0630, камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії, десятки жителів обласного центру, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, міський голова м. Кропивницького Андрій Райкович, єпископ Кропивницький і Голованівський Української Православної Церкви Київського Патріархату Преосвященнійший Марк.

Звертаючись учасників акції, до жителів та гостей міста, Сергій Коваленко наголосив, що День пам’яті та примирення – це день, коли весь світ схиляє голову перед борцями проти нацизму та відзначає перемогу у ІІ Світовій війні.

– Сьогодні ми відзначаємо Першу хвилину миру. 73 роки тому на неї чекали народи майже усього світу, народи які боролись за цю хвилину з 39-го по 45-й рік. Ми всі маємо мрію, що і у нас, у війні, яка триває на сході України теж незабаром буде перша хвилина миру.
Ми схиляємо голови над тими, хто поліг на полі бою, хто не дожив до наших днів. Слава нашим батькам і прабатькам, слава сьогоднішнім захисникам України. Слава Україні! – зазначив він.

На завершення Преосвященнійший Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський Української Православної Церкви Київського Патріархату провів молебен за мир і злагоду України, за захисників вітчизни та запалив Вогонь Миру.

Вас також може зацікавити