В обласному центрі до державних свят нагородили кращих поліцейських

У Кіровограді в приміщенні Головного управління національної поліції з нагоди 27-ї річниці незалежності України та Дня Прапору відбулось нагородження кращих працівників поліції та ветеранів органів внутрішніх справ.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Привітати правоохоронців з головним державним святом від імені міського голови та депутатського корпусу завітав на урочистості секретар міської ради Андрій Табалов.

За особистий внесок у розбудову нашої держави, вагомі здобутки у професійній діяльності, активну громадську позицію та з нагоди 27-ої річниці незалежності України Андрій Табалов вручив відзнаки міської ради кращим співробітникам національної поліції Кропивницького.

Грамоту міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького отримав старший оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, майор поліції Денис Пономаренко.

Подяку міської ради та виконавчого комітету оголошено оперуповноваженому сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, старшому лейтенанту поліції Сергію Мамализі.

Також цього дня під час урочистостей п’ятеро вперше прийнятих на службу молодих працівників поліції склали Присягу на вірність Українському народові. А після закінчення урочистої частини заходу присутні переглянули святковий концерт, підготовлений профспілковим вокально-інструментальним гуртом «Офіцери».

Вас також може зацікавити