В обласному центрі бійцю присвоїли статус учасника-добровольця АТО

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулось перше засідання обласної комісії з визнання учасниками-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

У її складі керівники структурних підрозділів ОДА, військові, представники Української добровольчої армії, громадськість.

Учасники комісії розглянули заяву та пакет документів від жителя обласного центру, бійця 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Сергія Таранухи, 1989 року народження. Згідно із довідками, він з 13 липня 2016 року по 2 травня 2018 року проходив службу у складі зазначеного батальйону.
Доброволець також надав документ, завірений військово-цивільною адміністрацією міста Красногорівки Мар’їнського району Донецької області в тому, що він постійно перебував з 10 березня 2017 року по теперішній час (на момент видачі довідки) для виконання бойових завдань в 5 ОБ АТ УДА штурмова рота як боєць. Про поранення, отримані під час АТО, засвідчила виписка з лікарні ім. Мечнікова, де Сергій перебував на стаціонарному лікуванні.

Після обговорення, учасники комісії шляхом відкритого голосування одноголосно підтримали звернення Сергія Таранухи щодо визнання його учасником-добровольцем АТО.

Як зазначила Світлана Лобанова, захисник отримає відповідне рішення протягом п’яти днів. Статус учасника-добровольця дає йому право користуватись пільгами для учасників антитерористичної операції.

Вас також може зацікавити