Уродженці Кіровоградщини за гроші організували схему виїзду закордон призовників

Двоє жителів Кіровоградщини організували схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку. За хабар у 5 тисяч доларів обіцяли чоловікам безпроблемний виїзд за межі України. Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

За хабар підозрювані обіцяли двом жителям області вплинути на службових осіб міграційної служби та розв’язати питання про належне оформлення документів, які надають їм право виїзду з країни у період воєнного стану.

«Свої «послуги» оцінили у 5 тисяч доларів США за одну особу. Затримали фігурантів «на гарячому» при передачі 10 тисяч доларів неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні обласної прокуратури.

В управлінні СБУ області уточнили, що затримали голову однієї з місцевих благодійних волонтерських організацій та посередника – підприємця з Києва.

В ході слідства правоохоронці встановили, що затримані на постійній основі з початку війни незаконно переправляли за кордон чоловіків призовного віку під виглядом волонтерів або на постійне місце проживання.

Так, за виїзд чоловіків під виглядом волонтерів оплата була у 2,5 тисячі, а за виїзд до країн ЄС на постійне місце проживання – 5 тисяч.

Встановили, що за три місяці війни такими послугами встигли скористатися понад 10 людей.

Затриманим повідомили про підозру.

Вас також може зацікавити