Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА отримало нового керівника

Колишній заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА Олександр Хачатурян очолив управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Єдиний державний реєстр компаній.

Свого часу Олександр Хачатурян працював на посаді начальника головного управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького.

Відповідно до декларації, розміщеної на сайті Національного агентства запобігання корупції, у власності посадовця – приватний будинок загальною площею 58,3 квадратних метри, дві квартири (60,89 та 48,7 м3) та легковик Тoyota rav4 2013 року випуску (задекларована вартість – 450 тисяч гривень).

Дружина чиновника Тетяна Хачатурян обіймає посаду заступниці начальника управління – начальника відділу аудиту, контролю та управління ризиками управління внутрішнього аудиту ОДА. За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, у 2018 році її затримали у службовому кабінеті за вимагання з приватного підприємця грошових коштів у сумі 6 тисяч гривень. 31 березня 2021 року Тетяну Хачатурян звільнили від кримінальної відповідальності у зв`язку з її примиренням з потерпілим. Відповідну ухвалу прийняв суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Олексій Майданніков.

Вас також може зацікавити