Уперше за три роки Фонд підтримки підприємництва Кіровоградщини профінансував 7 проєктів

Уперше за три роки Регіональний фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області профінансував сім проєктів і стартапів.

Про це йдеться в інтерв’ю порталу Пульс повідомила керівниця Фонду Ольга Ковальова-Алокілі, інформують Новини Кіровоградщини.

Протягом 2021 року допомогу від Фонду отримали сім підприємців, у 2019 та 2020 роках – по одному.

«За 7 місяців роботи нам вдалося спільно з підприємцями регіону реалізувати проєкт комерційної зйомки дроном, придбати виробнику борошна з Гайворона обладнання для фасування та товариству «Оріджин Агро» для модернізації клепального цеху, закупити твердопаливні котли «Поділлю-2018» та рефрижератор-автомобіль підприємству «Мрія», оновити оснащення Знам’янської бальнеологічної лікарні та ФОП «Ревука» – виробнику хліба й кондитерських виробів у Кропивницькому», – уточнює Ольга Ковальова-Алокілі.

Підтримка підприємців Фондом здійснюється як фінансування бізнес-проєктів та компенсація відсоткових ставок на залучені інвестиції в банках.

Нагадаємо, розпорядження про укладання контракту з директором Регіонального фонду підтримки підприємництва Ольгою Ковальовою-Алокілі голова обласної ради Сергій Шульга підписав 18 травня 2021 року.

Вас також може зацікавити