Учасники Академії інтегрованого розвитку міст роблять урбаністичний аналіз жвавого перехрестя у Кропивницькому

В рамках конференції Академії інтегрованого розвитку міст її учасники зробили урбаністичний аналіз однієї з локацій обласного центру: перехрестя вулиць Євгена Тельнова та Вокзальної.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

За словами куратора заходу, директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрія Паливоди, це місце у Кропивницькому обрали свідомо – через пожвавлений рух транспорту у місці перетину двох магістралей.

Крім того, з усіх боків перехрестя оточують об’єкти торгівлі та місця великого скупчення людей, такі як автостанція та парк відпочинку. Тут також є підземний перехід, який так і не добудували і саме тут починається обмеження руху вантажного транспорту в напрямку центру міста. Все це в комплексі створює значні незручності для містян.

«Ми опрацюємо та проаналізуємо дане перехрестя з наукової точки зору і в групах розкладемо ситуацію на складові, які суттєво впливають на життя нашого міста: екологічну, економічну та доступніст для усіх категорій населення, – повідомив Андрій Паливода. – Ми хочемо створити прецедент наукового підходу до вирішення проблем у нашому місті, пов’язаних з мобільністю, з покращенням трафіку людей, щоб у майбутньому при плануванні нових об’єктів, використовувати цей досвід. Це дасть можливість, зокрема, підвищувати рівень безпеки на перехресті для пішоходів та водіїв, знижувати рівень викидів СО2 в повітря тощо».

Андрій Паливода також наголосив, що напрацьовані рекомендації учасників Академії, надані пропозиції обов’язково будуть реалізовані у Кропивницькому.

Вас також може зацікавити