У першому півріччі область освоїла 2,3 млрд грн капітальних інвестицій

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко провів он-лайн нараду з керівниками райдержадміністрацій та міськвиконкомів з питання забезпечення виконання показників соціально-економічного розвитку територій, зокрема, збільшення обсягу капітальних інвестицій.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

На початку наради Сергій Коваленко зазначив, що протягом першого півріччя 2018 року в області освоєно 2,3 млрд грн капітальних інвестицій. Індекс капітальних інвестицій на Кіровоградщині склав 86,7%.

Перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що допустили зменшення обсягу капітальних інвестицій більшість територій області, найнижчі показники мають місто Кіровоград, Петрівський, Олександрійський, Знам’янський, Новомиргородський, Долинський, Новоархангельський райони.

Керівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів, де допущено зменшення обсягу капітальних інвестицій, під час наради обґрунтували причини зниження зазначених показників та доповіли про заходи, які вживаються для їх зростання. Більшість керівників зазначили, що ситуація буде покращена в другому півріччі, оскільки сільськогосподарські підприємства після реалізації урожаю оновлять матеріально-технічну базу. До того ж, у районах заплановано побудувати та ввести в експлуатацію сонячні електростанції, нові сільські лікарські амбулаторії та інші об’єкти, що позитивно вплине на статистичну звітність.

Вас також може зацікавити