У навчальні заклади Добровеличківському району закупили м’ясо сумнівної якості за 380 тисяч гривень

Новоукраїнська місцева прокуратура виявила порушення при проведенні процедури державної закупівлі м’яса для навчальних закладів Добровеличківського району вартістю 380 тисяч гривень.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

При аналізі пропозиції наданої переможцем торгів встановили, що вона не відповідає кваліфікаційним критеріям, а підприємство не в змозі забезпечити належне виконання норм транспортування й зберігання м’яса, та підтвердити якість продукції.

Зокрема, переможець торгів не надав копії ветеринарного свідоцтва та не вказав безпосереднього виробника м’яса. Крім того, підприємство не дало жодних підтверджень наявності спеціалізованого транспорту обладнаного у відповідності до вимог транспортування вантажів, які швидко псуються. Також відсутні документальні підтвердження трудових відносин між учасником торгів та водієм-вантажником.

Зважаючи на це, місцева прокуратура подала позов до відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківскьої РДА та підприємства-переможця із вимогами щодо визнання недійсними результатів публічної закупівлі та договору на постачання продукції.

Господарський суд Кіровоградської області наразі відкритв провадження у даній справі.

Вас також може зацікавити