Фінансове управління міської ради віднайшло можливість оперативно профінансувати управління освіти для розрахунків за послуги теплопостачання.
Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.
У свою чергу, в ДП «Кіровоградтепло» повідомили, що номінації газу на другу декаду березня у них будуть, це вдалося вирішити керівництву підприємства в НАК «Нафтогаз України».
– Вже сьогодні теплогенеруючі підприємства міста отримали на свої рахунки 1,426 мільйонів гривень в якості оплати за тепло для закладів освіти, – відзначив Олександр Мосін. – Завтра ще 1,2 мільйона гривень буде профінансовано за теплопостачання закладів охорони здоров’я. Найближчим часом також надійдуть з обласного бюджету 1,129 мільйонів гривень для розрахунків з тепловиками за обігрів приміщень ПТУ. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед громадою за організацію стабільного опалювального сезону в місті і робимо для цього відповідні кроки, на жаль керівництво ВАТ «Кіровоградгаз» не має ніякого бажання рухатися назустріч.
За інформацією Олександра Мосіна, йому вдалося таки сьогодні зв’язатися телефоном з головою правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександром Гладким і навіть зустрітися з ним у приміщенні міської ради.
– Я проінформував Олександра Гладкого про поточну ситуацію з отриманням ДП «Кіровоградтепло» номінацій і повідомив про рух фінансів за сьогоднішній день, – підкреслив заступник міського голови. – На жаль, конструктивної відповіді на пропозицію відновити газопостачання до відключених котелень і пустити тепло в класні кімнати шкіл, в приміщення груп дитячих садочків, в палати закладів охорони здоров’я ми так і не почули. Натомість голова правління ВАТ «Кіровоградгаз», який вже довів ситуацію в місті до абсурду, став у чергову позу і заявив, що робив і буде робити в місті все, що захоче.
Олександр Мосін наголосив, що міська влада і надалі продовжуватиме пошук виходу зі складної ситуації усіма можливими шляхами в рамках чинного законодавства України.