У Маловисківському районі росіянин – нелегал виростив коноплі на три мільйони гривень (ФОТО/ВІДЕО)

Співробітники обласного Управління Служби безпеки України спільно із Нацполіцією у рамках протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин виявили у Кіровоградській області плантацію марихуани.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-групі УСБУ в області.

Правоохоронці встановили, що громадянин Росії, який нелегально проживав у Маловисківському районі Кіровоградщини, організував на території домоволодіння тепличне вирощування канабісу. Теплицю з наркомісткими рослинами площею триста квадратних метрів він облаштував системою поливу та світла. Зібраний «врожай» зловмисник сушив та подрібнював на спеціальному обладнанні. Фасований «товар» реалізовувався через мережу дилерів в інші регіони нашої країни.

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта справи правоохоронці виявили триста кущів наркомісткої рослини та близько двадцяти кілограмів вже готової марихуани.

Вартість виявленого канабісу за цінами «чорного ринку» складає близько трьох мільйонів гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення наркоділку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 та ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України. У рамках відкритого кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії для встановленню інших осіб, причетних до протиправної діяльності та обставин нелегального перебування росіянина на території України.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=463103724203227&id=100015108094616

Вас також може зацікавити