У магазинах Кіровоградщини виявили небезпечні іграшки

Спеціалісти Держпродспоживслужби області за результатами перевірки винесли рішення про заборону надання на ринок України дитячої іграшки дельфін китайського виробництва.

Постійний контакт з такою іграшкою може призвести до проблем зі здоров’ям дитини, повідомили Новини Кіровоградщини в управлінні.

Фігурку підводну «Дельфін» виявили в мережевому магазині. Її виробник – Інтекс (INTEX) Девелопт Компані лімітед; 8/Ф, ДахСінг Файнненшл Центр; 10В, Глоуцетер Роуд, Гонконг, Китай.

Ця іграшка, а також ще чотири потрапили в поле зору спеціалістів в ході перевірок, оскільки не мали відповідних знаків маркування. Це стало підставою для проведення експертизи з визначення якості та безпечності іграшок. Під час випробувань встановили, що фігурка не відповідає вимогам технічного регламенту безпечності іграшок, адже для її виготовлення використано матеріали, що є небезпечними і становлять серйозну загрозу для дитини.

Протягом трьох кварталів поточного року виявили 29 видів іграшок, що не відповідають встановленим вимогам технічного регламенту безпечності іграшок.

Вас також може зацікавити