У Кровоградській спортшколі №3 капітально відремонтували тир

Подарунок до Дня міста отримали спортсмени – майстри кульової стрільби, вони тепер мають можливість тренуватися в капітально відремонтованому приміщенні тиру.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Будівельники були тут останній раз 30 років тому, тому питання капітального ремонту тиру стояло для нас надзвичайно гостро, – відзначив директор ДЮСШ №3 Євген Савранський. – Достатньо сказати, що приміщення не мало туалетних кімнат, водопостачання, дах протікав. Ми вдячні міській раді, яка віднайшла можливість профінансувати необхідні ремонтні роботи. Тож поступово стрілецьке відділення перетворилося на сучасний центр підготовки висококласних майстрів кульової стрільби. У 2015 році тут облаштували електричне автономне опалення, у 2016 році – зробили дах. А від 2017 провели капітальний ремонт всього приміщення, підвели водопостачання, утеплили стіни, влаштували вбиральні, а головне – спортсмени отримали обладнані стрілецькі галереї на 10, 25 і 50 метрів та сучасний медіатир – тренажер.

Заслужений тренер України зі стрільби кульової Ілгам Ібрагімов продемонстрував сучасні оновлені робочі місця для підготовки стрільців від початкового рівня до висококласних майстрів стрільби – членів збірної області і України.

Вас також може зацікавити