У Кропивницькому під час Ради регіонального розвитку озвучили плани розвитку міста на 2019 рік

У Кропивницькому відбувся найбільший регіональний форум області – Рада регіонального розвитку.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

На засідання Ради зібралися голови районних державних адміністрацій, міські голови, очільники селищних та сільських рад. В діалозі очільники громад підбили підсумки роботи за останні роки та озвучили основні стратегічні напрямки на майбутнє

Про ключові етапи розвитку Кропивницького у 2015 – 2018 роках учасників Ради ознайомив і міський голова Андрій Райкович. Як свідчать показники соціально-економічного розвитку Кропивницького, ключові процеси фінансової децентралізації, особливо на початку, суттєво вплинули на міське господарство.

Зробити в обласному центрі встигли немало, прозвітував міський голова. Створили комунальне підприємство і зруйнували монополію приватних перевізників. Ресурс фінансування ЖКГ зріс у два з половиною рази і це дало можливість капітально ремонтувати дороги та прибудинкові території. Багато зроблено в медицині і освіті. Вперше за 50 років капітально ремонтується один з найбільших шляхопроводів – міст на по провулку Об’їзному. Вперше за 25 років коштом міського бюджету збудовано житлову дев’ятиповерхівку.

Планів на 2019 рік, за словами очільника міста чимало. В місті будується прозорий офіс надання соціальних та інших допомог, в планах створити сучасний 50 – ти метровий плавальний басейн, бо ядро Паралімпійської збірної знаходиться саме в Кропивницькому. Місту нагально необхідно добудувати хірургічний корпус лікарні швидкої медичної допомоги — довгобуд, ціна якому не менше 200 млн грн. У черзі на реставрацію стоять такі пам’ятки культури, як площа Героїв Майдану, та центральна Набережна.

Вас також може зацікавити