У Кропивницькому на підготовчі роботи з реконструкції арки на вулицях Ельворті та Левитського виділили 25 млн грн

У Кропивницькому на вулицях Ельворті та Левитського тривають підготовчі роботи до реконструкції арки в залізничному шляхопроводі.

Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 05 листопада, йдеться на сайті Кропивницької міськради.

Будівельники почали вивозити землю, встановлюють огорожу. На виконання організаційно-підготовчих робіт на об’єкті у міському бюджеті передбачили 25 мільйонів гривень.

Андрій Райкович наголосив, що важливо не втрачати жодного дня, аби встигнути виконати увесь комплекс підготовчих заходів.

– Арка – це один з пріоритетів розвитку розвитку у Кропивницькому дорожньо-транспортної інфраструктури. Ми маємо необхідний фінансовий ресурс, а це означає, що роботи повинні виконуватись без збоїв! – наголосив Андрій Райкович. – Зараз вивозиться грунт, і ми не знаємо що під цим шаром землі! Можливо доведеться виконувати додаткові роботи, тож все повинно відбуватись під наглядом проектантів.

Реконструкція «арки» і капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному в обласному центрі створюють певні незручності для роботи громадського транспорту і організації руху автомобілів в напрямку від центру до Новомиколаївки, Лелеківки, селища Молодіжного. У зв’язку з цим міський голова доручив керівникам профільних виконавчих органів звернутися до управління Одеської залізниці з пропозицією розглянути можливість організації регульованого руху на двох переїздах, що суттєво допомогло б в розвантаженні транспортних потоків у цьому напрямку.

Вас також може зацікавити