У День пам’яті та примирення у Кіровограді обіцяють безперебійну роботу громадського транспорту після 22 – ої години

Алея почесних поховань на Рівнянському кладовищі, могили героїв АТО на кожному цвинтарі мають бути прибрані, служби готові до прийому і комунікації з великою кількістю відвідувачів, бойових друзів, родин загиблих героїв.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович сьогодні, 7 травня, під час апаратної наради, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

– Під’їзди до кладовищ мають бути прибрані і викошені, – зауважив Андрій Райкович. – Транспорт, як зранку, так і після 22-ої години, коли пройде біля театру символічна Перша хвилина миру, повинен із того району курсувати у достатній кількості на всіх головних напрямках. Люди мають бути впевнені, що вони у таку пізню годину.

Також очільник міста звернув увагу керівників підприємств-перевізників на поведінку водіїв.

– Водії мають знати, що це за дні, і які це дати. Вони мають проявити свої людські якості і з розумінням ставитись до пасажирів, – наголосив міський голова. – Звичайно, це стосується кожного дня, але у ці знакові дні найбільше.

Андрій Райкович звернув увагу керівників управління соціального захисту, відділу внутрішньої політики, оргвідділу, щоб жодну родину загиблих не оминули увагою, було забезпечено достойний супровід кожного заходу, в також приділити увагу кожному, хто прийде вшанувати загиблих хлопців на Сході країни.

Вас також може зацікавити