Цього тижня у Кропивницькому запрацюють дві майстерні з виготовлення флікерів

У Кропивницькому починають правцювати майстерні з виготовлення флікерів (світловідбивних елементів) в рамках проекту «Будь видимим».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходів, Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

Проект втілюється у партнерстві з Патрульною поліцією області, Управління освіти Міської ради міста Кропивницького за підтримки Police Training Assistance Project – PTAP.

25 жовтня з 14.00 до 15.30 майстерня відкриється на базі Гімназії ім.Т.Шевченка (вул. В’ячеслава Чорновола,15). Там виготовлятимуть флікери для вчителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва Кропивницького.
Очікується, що після майстер-класу учасники проведуть подібні майстерні у своїх закладах, та розкажуть учням про важливість використання світловідбивних систем захисту пішоходів та велосипедистів.

26 жовтня на базі Бібліотеки ім.Т.Шевченка (вул.Шевченка,9,) з 11.00 до 12.30 триватиме Майстерня з виготовлення флікерів для всіх бажаючих. Вхід вільний.

У Програмі – просвітницька сесія про важливість використання світловідбивних систем захисту пішоходів та велосипедистів та майстерня з виготовлення світловідбивного брелка (флікера), спілкування з поліцейськими.

Майстерні є компонентом проекту «Будь видимим».

Проект «Будь видимим»: комплексна програма підвищення рівня безпеки пішоходів із використанням світловідбиваючих елементів у місті Кропивницькому.

Вас також може зацікавити