Теплопідприємства області заборгували за газ понад півмільярда гривень

Більше півмільярда гривень заборгували підприємства теплоенергетики області за спожитий газ.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольги Довжук, загальна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за газ, з урахуванням боргів минулих років, нарахованих пені, штрафних і фінансових санкцій, на сьогодні склала 514,9 мільйонів гривень.

Найбільше заборгували КП «Теплоенергетик» – 223,7 мільйонів гривень та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 170,3 мільйонів гривень. Одночасно, найнижчий рівень розрахунків мають КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради – 35 %, КП «Теплоенергетик» – 37 % та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 51 %.

НАК «Нафтогаз України» включив ці теплогенеруючі підприємства до переліку тих, що можуть не отримати номінації на споживання природного газу. – Тож, відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, їх керівникам спільно з органами місцевого самоврядування необхідно терміново вирішувати це питання, адже саме від їх дій залежатиме чи розпочнеться вчасно опалювальний сезон у Кіровограді та Олександрії, – відзначила директор профільного департаменту ОДА.

Вас також може зацікавити