Театр корифеїв готує вечір єдності до роковин повномасштабного вторгнення росії

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького готує вечір єдності «Україна понад усе». Прем’єра відбудеться 24 лютого – в роковини повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив директор-художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек. 

«Над вечором єдності працює весь наш колектив. 24 лютого 2022 року закарбувався в ДНК кожного українця. І вся українська нація ніколеи не забуде, скільки горя принесла нам росія. На жаль, наші діти відчули всі ці жахи на собі. Проте, ворог не здогадувався, що українці – сильні, згуртовані і незламні. Ось, про що ми вкотре нагадаємо нашому глядачеві. Вечір єдності – це про мужніх і відважних для сміливих і незламних.

Солісти  театру співатимуть наживо патріотичні пісні у супроводі нашого оркестру. Також, участь  візьмуть інші творчі колективи міста. 

Ми переконані, кожному зараз потрібна емоційна підтримка, особливо коли окупанти завдають масових обстрілів міст України», – розповів В’ячеслав Вандрашек.

Квитки можна придбати у касі театру корифеїв та на сайтах Контрамарка та Карабас

Нагадаємо, на початку грудня минулого року голова обласної ради призначив В’ячеслава Вандрашека директором-художнім керівником театру.

Вас також може зацікавити