Стрелюк очолив прокуратуру Кіровоградщини

Ян Стрелюк очолив прокуратуру Кіровоградської області відповідно до рішення Генпрокурора. Представив його колективу перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко, 23 лютого.

Перший заступник Генпрокурора зазначив, що новий керівник прокуратури Кіровоградщини “має достатній досвід для забезпечення належної реалізації функцій прокуратури та виконання поставлених завдань”.

Стрелюку – 46 років. Свого часу працював заступником прокурора Києва, очолював прокуратуру Полтавської області, Васильківську міжрайонну прокуратуру Київської області, прокуратуру Солом’янського району столиці, працював у Генеральній прокуратурі.

У вересні 2021-го Центр протидії корупції вимагав притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Департаменту нагляду за органами безпеки, фіскальної та прикордонної служб Генеральної прокуратури Яна Стрелюка після того, як журналісти “Української правди” оприлюднили інформацію, що він святкував день народження заступника голови Офісу Президента і вихідця з Кіровоградщини Олега Татарова. Хоча останній був фігурантом кримінального провадження. Активісти ЦПК вбачали в цьому конфлікт інтересів.

Вас також може зацікавити