Школярі Олександрійщини повернулися з нагородами із Всеукраїнського фестивалю “ROBOfirst – більше ніж роботи!”

Три команди з Олександрійського району взяли участь у Всеукраїнському фестивалі “ROBOfirst – більше ніж роботи!”, який відбувся 14-15 квітня у Києві.

Школярі Олександрійщини отримали нагороди за свої проекти, пишуть “Олександрійські новини”.

На фестивалі одночасно проводилися два конкурси: FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років). Близько 1000 дітей з усієї України демонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи.

Олександрійський район у FLL Junior представляли три команди: “Robobotи”, “GO!” (Новопразький НВК) та “Robostаr” (Головківський НВК). Усі проекти школярів були пов’язані з темою води та її раціонального використання.

Команда “Robobotи” підготувала проект використання енергії води для освітлення приміщень школи. Школярі здобули перемогу в номінації “Грандіозна LEGO- модель”.

Учні Новопразького НВК у складі команди “GO!” продемонстрували суддям модель автономного поливу води. Їх нагородили відзнакою “Найкреативніша модель”.

Команда Головківського НВК успішно представила проект поливу саду і була відзначена журі у номінації “Найкраща презентація проекту”.

У конкурсі FIRST LEGO League команда Новопразького НВК “Сузір’я” представила проект “Вода для життя”. Учні запропонували спосіб покращити якість питної води в Новій Празі за допомогою фільтра-конструктора. Команда “Сузір’я” посіла ІІ місце у номінації “Програмування” серед 56 команд з різних куточків України.

Всі команди Олександрійського району були нагороджені грамотами, наборами Lego, медалями, відзначають в Олександрійській райдержадміністрації.

Фото: прес-служби Олександрійської РДА

Вас також може зацікавити