Рятувальники області вчилися ліквідовувати загоряння на складі боєприпасів (ФОТО)

На Кіровоградщині відбулися штабні навчання на території однієї з військових частин Збройних Сил України».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Зокрема під час командно-штабного навчання відбулись тренування з проведення евакуації у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території військової частини у мирний час та в особливий період під керівництвом голови районної комісії з питань евакуації.

До навчань були залучені сили та засоби Управління ДСНС у Кіровоградській області під керівництвом начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка та його заступника з реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Максима Крутіня.

За тактичним задумом, на технічній території зберігання боєприпасів військової частини, яка розміщена поблизу населеного пункту Кіровоградського району Кіровоградської області, виникла пожежа. В умовах, що виникли, пожежа з подальшою детонацією боєприпасів може утворити зону ураження з радіусом до 0,5 км; в зону можливого ураження потрапляє військове містечко.

Завданням учасників навчання було оцінка обстановки, прийняття вірних рішень на проведення попереджувальних запобіжних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій відповідно до часткової обстановки та виконання необхідних заходів у межах повноважень при організації виконання завдань за призначенням.

Вас також може зацікавити