Перше судове засідання за позовом Шульги до Кіровоградської облради відбулося у Кропивницькому

Кіровоградський окружний адміністративний суд розпочав розгляд справи за позовом голови Кіровоградської обласної ради (2020-2023) Сергія Шульги до облради. Позивач вимагає визнати незаконним рішення облради про його звільнення під час позачергової сесії 25 квітня.

«Судовий процес проти обласної ради фактично розпочався. Сьогодні відбулося перше засідання. Як позивач обґрунтував свою позицію та вимоги – позачергова сесія 25 квітня й ухвалене на ній рішення про моє звільнення незаконні. Зрозуміло, облрада заперечує це, шукає свої аргументи. Але відповіді на запитання, в чому полягав такий поспіх, що довелося по суті групі депутатів зривати законну п‘ятнадцяту сесію і проводити незаконну позачергову шістнадцяту, за три місяці так і не знайшла», повідомив Сергій Шульга.

Також він уточнив, що справу веде суддя Світлана Дегтярьова.

Інтереси обласної ради в суді представляє Артем Фенько.

Нагадаємо, 25 квітня 2023 року фракції «Європейська Солідарність», «Батьківщина» та «За майбутнє» не з’явилися на XV сесію, призначену головою облради Сергієм Шульгою. Натомість провели свою – XVI позачергову сесію, на якій проголосували за його звільнення. Бути головуючим уповноважили тоді депутата від «За майбутнє» Олександра Горбунова. На тій же сесії обранці від зазначених політсил висунули й підтримали кандидатуру на голову облради Юрія Дрозда.

Вас також може зацікавити