Олександрійські дорожники на 90% забезпечені технікою для роботи взимку

Олександрійська філія облавтодору, яка обслуговує декілька магістральних автомобільних шляхів у межах Олександрійського та Онуфріївського районів, заготовила 4,5 тисячі тонн протиожеледних (фракційних) матеріалів.

Працівники філії забезпечені 20 одиницями техніки – це складає 90% від готовності до зимового періоду, пишуть “Олександрійські новини”.

У повідомленні Олександрійського міськвідділу, зазначено, що під час зустрічі “обговорено питання обслуговування маршрутів місцевого значення в рамках забезпечення діяльності громадського транспорту, під’їзду до навчальних закладів”.

Робочі питання безпеки руху на автомобільних шляхах напередодні зимового періоду обговорили начальник Олександрійського відділу поліції Володимира Хвостова, керівник філії «Олександрійська дорожня експлуатаційна дільниця» Кіровоградського облавтодору Олександр Руденко та головний інженер комунального підприємства «Благоустрій» міської ради Євген Мельник.

Учасники зустрічі домовилися співпрацювати у межах своєї компетенції, щоб вчасно виявляти проблемні питання та, за твердженням автора прес-релізу, “швидко знаходити шляхи їх вирішення”.

Вас також може зацікавити