ОДА почала приймати документи на компенсацію за кредитами

Обласна конкурсна комісія Кіровоградської облдержадміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів розпочинає прийом документів для визначення суб’єктів господарювання у 2018 році для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Компенсація надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам-підприємцям за укладеними кредитними договорами.

Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитним договорами, позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн., з яких перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Компенсація не надається позичальникам, стосовно яких порушено справу про банкрутство, яких визнано банкрутами, що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами державної фіскальної служби.

Конкурсна комісія приймає заявки на участь у конкурсі а документи від підприємств, що уклали угоди з банківськими установами у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).

Прийом документів закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання конкурсної комісії Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня 2018 року.

Інформацію про перелік документів та умови проведення конкурсу можна отримати у департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 210, телефон для довідок 24-77-85 або на офіційному сайті департаменту: http://apk.kr-admin.gov.ua.

Вас також може зацікавити