Недобросовісних продавців Кіровоградщини оштрафували майже на 3 мільйони гривень

Спеціалісти Держпродспоживслужби Кіровоградщини протягом 2021 року провели 130 перевірок характеристик непродовольчої продукції та встановили порушення щодо 244 одиниць.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі установи.

Мова йде про низьковольтне електричне обладнання (83 одиниці), іграшки (32 одиниці), радіообладнання (13 одиниць), мийні засоби (51 одиниця), взуття (65 пар).

За встановлені порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд до суб’єктів господарювання застосовано штрафи на загальну суму 2 856 000 грн.

Для проведення лабораторних експертиз щодо безпечності та якості нехарчової продукції було відібрано 50 зразків (100 одиниць) продукції – іграшки, низьковольтне електричне обладнання, мийні засоби. За результатами проведених випробувань 45 зразків продукції не відповідають встановленим вимогам.

У сфері метрологічного нагляду проведено 10 перевірок, в тому числі 4 – в медичних закладах області, віднесених до високого ступеня ризику. Ревізію з питання повірки пройшли 276 засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації у суб’єктів господарювання. З них у двох встановлені порушення вимог метрологічного нагляду.

Вас також може зацікавити