На Театральній площі обласного центру запалять свічки

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 4 травня учні обласного центру візьмуть участь у міському військово-патріотичному конкурсі “Майбутній захисник України”.

Свою майстерність в початковій військовій підготовці вони продемонструють в Ковалівському парку з 9.00, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

О 12.00 учасники парадною ходою пройдуть від парку відпочинку до площі перед міською радою, де відбудеться нагородження переможців.

8 травня на Рівнянському кладовищі об 11.00 відслужать панахиду за жертвами Другої світової війни та військовослужбовцями, які загинули під час антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Цього ж дня о 22.00 на Театральній площі розпочнеться загальнонаціональна патріотична акція, в рамках якої містяни із запаленими свічками зустрінуть “першу хвилину миру” після бойових дій у Європі під час Другої світової війни.

9 травня о 9.20 від площі Героїв Майдану стартує урочиста хода до Меморіального комплексу “Фортечні вали”, де відбудеться покладання квітів.

Вас також може зацікавити