На Кіровоградщині депутат від «Батьківщини» побив жінку через зауваження про викинуте сміття

Депутат Світловодської міськради від політичної партії «Батьківщина» Юрій Булаєнко побив місцеву жительку, бо та звинуватила його у створені несанкціонованого сміттєзвалища.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на сюжет «Світловодськ-Інформ».

Влітку цього року жителі села Павлівка зняли відео, як місцевий фермер і депутат Юрій Булаєнко викидає сміття на території лісових масивів. Серед присутніх була Ксенія, яка тоді звернулася до порушника з проханням терміново зібрати своє сміття, і навіть запропонувала дати йому гроші на це.

«Вам скучно, слухай не умнічай, я депутат міської ради, поняла, Павлівка за мене проголосувала, я Булаєнко Юрій Миколайович, прожив все життя в селі Павлівка, в мене нема бажання з вами дискутувати», – відповів депутат.

У вівторок, 28 грудня, Юрій Булаєнко приїхав до будинку, де мешкає Ксенія, перегородив своїм автомобілем виїзд із двору, а сам накинувся на жінку з кулаками. За словами потерпілої, він кинув її на землю, бив кулаками в голову зі словами: «Ты думала, я все это так оставлю?».

Також нападник розбив її відеореєстратор, відібрав мобільний телефон і поїхав геть. Потерпіла викликала поліцію і звернулася з побоями до лікарні. Правоохоронці зафіксували факт нападу, а медики підтвердили отримані травми.

Детальніше – у відеосюжеті:

Вас також може зацікавити