На Кіровоградщині чоловік за 400 доларів намагався підкупити поліцейського

Оголошено підозру чоловіку, який за неправомірну вигоду намагався уникнути кримінальної відповідальності.

За процесуального керівництва прокуратури оголосили підозру жителю області, який за 400 доларів США намагався «домовитися» з керівником райвідділу поліції за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Підозру оголосили за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Операція з викриття відбувалася за участі співробітників ДВБ Нацполіції, 9 березня 2020 року.

За даними слідства з метою уникнення кримінальної відповідальності за незаконну порубку лісу, 48 річний чоловік запропонував вирішити питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності запропонувавши керівнику поліції неправомірну вигоду у сумі 400 доларів США. При передачі вказаної суми був затриманий працівниками поліції на місці злочину.

Наразі триває досудове розслідування. Прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Вас також може зацікавити