На Кіровоградщині судитимуть організатора грального бізнесу

На Кіровоградщині завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, що здійснювала незаконну організацію азартних ігор на території області.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба прокуратури області.

У ході досудового розслідування встановили, що організовану злочинну групу у сфері грального бізнесу на початку лютого 2017 року утворив та очолив громадянин Російської Федерації. До неї, окрім нього, увійшло ще чотири особи, які протягом восьми місяців здійснювали організацію грального бізнесу бізнесу на території міст Знам’янка, Світловодськ, Олександрія та Кременчука.
Приміщення функціонували як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, насправді ж там незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.

У жовтня 2017 року правоохоронці викрили незаконну діяльність групи. У ході проведення санкціонованих обшуків вилучено 49 системних блоків, 48 моніторів, 3 ноутбуки, гральні автомати, ключі до них, купюроприймачі, монетоприймачі, чековий термінал, покерний стіл, а також грошові кошти та документацію.

Наразі обвинувальний акт щодо організатора цього грального бізнесу направлено в суд для розгляду по суті. Ще раніше завершили досудове розслідування щодо інших чотирьох учасників групи.
На майно обвинувачених наклали арешт.

Вас також може зацікавити