На Кіровоградщині продавали фальсифіковане масло привезене з Дніпра

До Головного управління Держпродспоживслужби в області звернулася жінка, яка в магазині купила масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,6%, але вдома засумнівалася в його якості.

Про це повідомляється на сайті ГУ Держпродспоживспілки в області.

Масло виробництва ТОВ «Інтер-мол», місто Дніпро продавалася в мережевому магазині. Стан та смакові властивості продукту викликали у жінки сумніви. За результатами випробувань ДП «Черкасистандартметрологія» встановили, що вміст немолочного стороннього жиру складає 76%, органолептичні показники не відповідають цьому виду продукції. Тобто замість жирів тваринного походження для виготовлення продукції використали рослинні. Такий продукт є фальсифікатом.

Згідно з рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області всі залишки масла «Селянське солодковершкове» 72,6% жиру виробництва ТОВ «Інтер-мол», вилучили з обігу дирекцією мережі магазинів.

Держпродспоживслужба області направила лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області задля вилучення та відкликання виробником продукції цієї партії.

Вас також може зацікавити