На Кіровоградщині більше половини родин, де народилися діти, отримали бебі-бокси

«Пакунки малюка» видаватимуть у пологових будинках та за місцем проживання.

Про це під час апаратної наради повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Посадовець нагадав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня поточного року було прийняте рішення кожній родині, де народиться дитина, починаючи з вересня надати окрім грошової ще і натуральну допомогу у вигляді «пакунка малюка». Туди входить 25 дитячих товарів, перелік яких був затверджений Міністерством соціальної політики України. Надання такої одноразової допомоги породіллям здійснюється згідно домовленостей, укладених між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй.

Директор профільного департаменту відзначив, що на сьогодні в області 347 із 560 родин, де народилися діти, отримали «пакунки малюка». Наразі, до області вже надійшов третій транш – 429 бебі-боксів. Таким чином, за словами посадовця, Кіровоградщина у повному обсязі забезпечена дитячими пакунками.

Олександр Догаров закликав керівників територій невідкладно отримати пакети малюків в обласному центрі та забезпечили їх видачу породіллям безпосередньо у пологових будинках, а тим, хто виписався, за місцем проживання.

Вас також може зацікавити