На День міста в обласному центрі вперше внесли бойовий стяг 3-го полку спецпризначення імені Святослава Хороброго

Указом Президента України за зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці третьому окремому полку Спеціального призначення, що базується в обласному центрі, присвоїли почесне найменування “імені князя Святослава Хороброго”.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Сьогодні, під час відзначення Дня міста, вперше, на прохання громади міста , був внесли бойовий прапор легендарних «кіборгів». Цей бойовий прапор – символ героїзму і нескореності усіх наших земляків, які не жалкували своє життя за свободу і незалежність рідної землі. В ньому біль матерів і високий звитяжний дух батьків, в ньому турбота волонтерів і частинка серця кожного патріота.

Внесення бойового прапора супроводжували два духових оркестри – військовий і міський професійний, а солісти Антоніна Потоцька і Олександр Безай проникливо виконали пісню «Герої не вмирають».

Київський князь Святослав Хоробрий був одним із найвидатніших полководців і завзятих воїнів середньовічної Європи. Його відомий вислів «Іду на Ви» став для особового складу сил спеціальних операцій символом непереможності українського бойового духу.

Вас також може зацікавити