На території Компаніївського району, у Чорвоновершківській школі, цього року планується будівництво теплогенераторної конструкції контейнерного типу з двома генераторами на альтернативному паливі потужністю 98 кВт кожний.
Про це повідомив на щопонеділковій апаратній нараді в ОДА директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.
За словами посадовця, у селі Новомиколаївка Новоукраїнського району планується проведення технічного переоснащення системи теплопостачання зі встановленням опалювального пункту модульного типу для філії Глодоської загальноосвітньої школи та Новомиколаївської загальноосвітньої школи. Загальна вартість проекту – понад півтора млн грн. Ще один аналогічний опалювальний пункт заплановано облаштувати для Іванівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад” у селі Іванівка Новоукраїнського району загальною вартістю також півтора млн грн.
Як повідомив Олександр Корнюша, у Новомиргородському районі планується будівництво котельні на альтернативному паливі, яка буде постачати теплову енергію до 4-х бюджетних установ. Будівництво здійснюватимуть за кошти інвесторів, нині виготовляється документація на земельну ділянку.
Виробництвом пелетів, брикетів, тирси нині в області займається 6 підприємств. Крім цього, є ще низка підприємств, які здійснюють виробництво не для реалізації, а для власних потреб, зокрема підприємство “Інтерресурси”. Протягом минулого року, за інформацією посадовця, введено в дію лінії по виготовленню паливних брикетів на ДП “Чорноліський лісгосп” (Знам’янський район) та ТОВ “Вісбаден” (Олександрійський район).
Загальний обсяг виробництва паливних пелетів та брикетів, згідно із статистичними даними, в області склав 156 тис.тонн.