Міська влада Кропивницького просить водіїв не паркуватись на узбіччях

Сьогодні, 20 листопада, на території Кропивницького розпочався перший потужний снігопад, випала значна кількість снігу.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Стабільний і безпечний рух транспорту в Кропивницькому за таких умов значною мірою залежить від узгодженості дій власників автомобілів та комунальних служб.

– Ми звертаємося до кропивницьких автомобілістів з проханням на період негоди і активної роботи снігоочисної техніки не паркувати транспортні засоби на узбіччях доріг, особливо це стосується маршрутів руху громадського транспорті і магістралей з пожвавленим рухом, – наголосив в.о. заступника міського голови Віктор Кухаренко під час прес-конференції сьогодні, 20 листопада. – Це дасть можливість комунальним службам оперативно і якісно очистити від снігу проїжджу частину доріг і забезпечити нормальні умови для руху автомобільного транспорту.

Міська рада Кропивницького також звертається до мешканців міста із закликом долучитися до подолання наслідків снігопаду.

Просимо усіх громадян взяти посильну участь у прибиранні снігу, починаючи з власних прибудинкових територій, приватних домоволодінь та дворів багатоквартирного житлового фонду, зупинок громадського транспорту, тротуарів, проїздів і проходів.

Переконані, що спільними зусиллями ми зможемо протистояти сніговій навалі.

Вас також може зацікавити